PrestaShop POLSKIE WSPARCIE Sklepy internetowe PrestaShop POTRZEBNA POMOC ?

POMOC - ROZBUDOWA - NAPRAWY - AKTUALIZACJE - KONFIGURACJA - TWORZENIE SKLEPÓW

zapraszamy do kontaktu:   axp@prodo.pl / tel. 888 537 633

Zaawansowane atrybuty cechy produktu do PrestaShop - moduł cechy do prestashop

Nowy produkt

Kreator atrybutów Wersja Profesjonalna do Presta Shop 1.7

moduł cechy do presta shop

Więcej szczegółów

2 500,00 zł brutto

Zamówienie - informacje:

tworzenie sklepów internetowych kontakt emial axp@prodo.pl

tworzenie sklepów internetowych kontakt telefontel. 888 537 633

Więcej informacji

Atrybuty wersja PRO

CENA 2 200 zł. (brutto)

moduł cechy do prestashop

Nasz najbardziej popularny i wysoko oceniany moduł dodaje niezrównanej mocy i elastyczności platformie PrestaShop, pomagając Ci robić rzeczy, które wcześniej nie były możliwe! Domyślnie PrestaShop ogranicza Cię do około 1000 kombinacji. To nie wystarcza dla tysięcy sklepów na całym świecie. To jest twoje rozwiązanie, z wieloma dodatkowymi korzyściami, w tym niestandardowym generatorem kombinacji dla produktów korzystających z tego modułu, możesz dodawać duże zdjęcia wyboru tekstury lub koloru w cechach produktu, stosować kombinacje: wybór, zaznaczanie, lista rozwijana itd. Kombinacje atrybutów, w tym kombinacje z „Połączonymi atrybutami”, mogą być teraz uporządkowane na kilka różnych sposobów.

Struktura 1: „Oryginalny” Kreator atrybutów Wersja Profesjonalna Struktura pozwala na tworzenie nieograniczonej liczby atrybutów dla produktu, zmieniając sposób, w jaki kombinacje są obsługiwane przez PrestaShop.

 

Struktura 2: Korzystając z domyślnej struktury kombinacji PrestaShop + Kreatora atrybutów Wersja Profesjonalna, możesz nadal korzystać z domyślnego generatora kombinacji PrestaShop, korzystając jednocześnie z wielu najpopularniejszych funkcji tego modułu, takich jak Wyłącz / Ukryj niedostępne kombinacje, warstwowe obrazy atrybutów i możliwość wprowadzania atrybutów za pomocą pola tekstowego, pola tekstowego, przesyłania plików, przycisków radiowych i innych.

 

Struktura 3: Połączone atrybuty z modułem jaki oferujemy pozwala łączyć pewne atrybuty, jednocześnie zarządzając dużą liczbą całkowitych kombinacji. W przypadku połączonych atrybutów wybór atrybutu użytkownika w jednej grupie atrybutów może wpływać na opcje dostępne w innej grupie atrybutów na interfejsie, co może być przydatne w wielu sytuacjach.

 

Używając dowolnej z tych kombinacji kombinacji, moduł umożliwia wyświetlanie atrybutów jako Przycisk radiowy, Pole wyboru, DropDown, Pole tekstowe, Pole tekstowe ilości, Textarea i przesyłanie plików.

 

Użyj warstwowych obrazów atrybutów, aby uzyskać pełny efekt dostosowywania w obrazach produktów z front office.

 

Zmieniając sposób, w jaki Prestashop obsługuje atrybuty, ten najlepszy w swojej klasie moduł umożliwił sklepom na całym świecie oferowanie swoim klientom unikalnego doświadczenia, które nie jest możliwe w inny sposób.

Wykorzystując „oryginalną” kombinacjęKreator atrybutów Wersja Profesjonalna , która uczyniła ten moduł bestsellerem przez ponad 6 lat, moduł omija PrestaShop  oryginalna kombinacja atrybutów i cech wbudowana w presta i pozwala tworzyć NIEOGRANICZONĄ liczbę atrybutów na produkt! Ta funkcja sprawiła, że ​​jest to jeden z najcenniejszych modułów PrestaShop w Polsce.

Połączone atrybuty są teraz obsługiwane w wielu konfiguracjach. Jedno podejście wykorzystuje domyślną strukturę kombinacji PrestaShop (i domyślny generator kombinacji) obok tego modułu, a drugie podejście wykorzystuje nowo opracowaną strukturę kombinacji, która obsługuje połączone atrybuty i dużą liczbę całkowitych atrybutów. Zobacz nasze dema i zrzuty ekranu powyżej, aby uzyskać więcej informacji na temat tych opcji.

Możesz wybrać wyświetlanie atrybutów jako Przyciski radiowe, Pola wyboru, Menu rozwijane, Pole tekstowe, Obszar tekstowy, Przesyłanie plików i Pole tekstowe ilości.

Możliwość ustawienia rozwijanych menu, przycisków radiowych i atrybutów obrazu zgodnie z wymaganiami.

Opcja definiowania „Minimum” i „Maksimum” dla atrybutów pola wyboru (przykład: „Wybierz od 2 do 4 z następujących opcji:”), aby zapewnić klientom wybranie wszystkiego, co jest potrzebne do wypełnienia zamówienia.

Obsługa atrybutów w adresach URL jest teraz dostępna; użyj adresów URL, aby załadować stronę ze wstępnie wybranym zestawem atrybutów produktu.

Użyj warstwowych obrazów atrybutów, aby stworzyć interaktywne i bardzo wizualne doświadczenie w biurze, pokazując klientom, jak wyglądają ich atrybuty w czasie rzeczywistym.

  • Typy atrybutów Pole tekstowe i Obszar tekstowy mogą mieć limit znaków i być obowiązkowymi polami (jak również przesyłanie plików)
  • Możesz użyć obrazu obok każdej grupy atrybutów i dodać opis (z HTML w opisie).
  • Możesz użyć koloru / tekstury atrybutu (stosuj dowolne zdjęcie z wyglądem tekstury, materiał, tapeta, obraz) już teraz nie jesteś ograniczony.
  • Możesz mieć opcje atrybutów otwarte w wyskakującym okienku lub na stronie produktu.
  • Możesz kontrolować kolejność grup atrybutów i elementów oraz wyświetlać wiele opcji w tej samej linii.
  • Wpływ ceny zostanie wyświetlony obok każdej opcji i automatycznie odzwierciedli zmiany.

Przykładowe wdrożenie u klienta modułu cech

presta 1.7 atrybuty cechy

Zmiana dynamicznie zdjęcia w Presta wedle wybranego koloru cechy w produkcie

pesta zmiana zdjecia wedle wybranego koloru cechy

Samodzielna konfiguracja kupowanego przedmiotu w sklepie presta

konfiguracja przedmiotu przez kupującego presta shop

Skontaktuj się z nami Już Teraz po więcej informacji !

tel: 888 537 633

e-mail: axp@prodo.pl

Path: > > Zaawansowane atrybuty cechy produktu do PrestaShop - moduł cechy do prestashop

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano do porównania. Zobacz listę porównania. kliknij tutaj

Inni klienci przeglądali też: