• PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje. PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

W cenie każdego modułu zawarta jest już instalacja i wdrożenie w sklepie internetowym, klient otrzymuje gotowy zainstalowany plugin w swoim sklepie. Każdy moduł jest objęty darmową aktualizacją bez ograniczeń, a dodatkowo klient otrzymuje 3 miesiące pomocy technicznej. Sklepy internetowe wykonujemy pod klucz a wykonanie obejmuje instalację, konfigurację oraz przygotowanie sklepu, oddajemy klientowi w pełni funkcjonalny sklep bez ukrytych opłat jak abonamenty lub dodatkowe naliczanie finansowe np. prowizje od sprzedaży.

Załącznik PDF regulaminu sklepu Zobacz większe

Załącznik PDF regulaminu sklepu

Nowy produkt

Moduł PrestaShop pozwalający załączać Regulamin do emaila z podsumowaniem zamówienia.

Więcej szczegółów

90,00 zł brutto

Zamówienie - informacje:

tworzenie sklepów internetowych kontakt emial axp@prodo.pl

tworzenie sklepów internetowych kontakt telefontel. 888 537 633

Więcej informacji

Regulamin w emialu wysyłanym do klienta z podsumowaniem zamówienia.

CENA 90 zł. (brutto) obejmuje licencję modułu na 1 domenę podaną przez klienta + wdrożenie instalację modułu w sklepie klienta

Polskie prawo nakazuje podczas zamówień w sklepie internetowym aby dostarczyć klientowi Regulamin na nośniku trwałym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wdrażamy w ich sklepach Presta Shop moduł który automatycznie załącza do emiala wysyłanego przez sklep dowolny dokument lub podstronę CMS ze sklepu. Tym dokumentem może być:

- regulamin

- polityka prywatności

- informacje dla kupującego

- dane kontaktowe

i inne...

Całość odbywa się automatycznie a klient nie musi ręcznie dostarczać klientowi dodatkowo pliku regulaminu na emial po zakupach w sklepie.

Zamówienia modułu regulamin PDF do emiala prestashop:

tel: 888 537 633

e-mail: axp@prodo.pl

Path: > > Załącznik PDF regulaminu sklepu

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano do porównania. Zobacz listę porównania. kliknij tutaj

Inni klienci przeglądali też: