• PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje. PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

W cenie każdego modułu zawarta jest już instalacja i wdrożenie w sklepie internetowym, klient otrzymuje gotowy zainstalowany plugin w swoim sklepie. Każdy moduł jest objęty darmową aktualizacją bez ograniczeń, a dodatkowo klient otrzymuje 3 miesiące pomocy technicznej. Sklepy internetowe wykonujemy pod klucz a wykonanie obejmuje instalację, konfigurację oraz przygotowanie sklepu, oddajemy klientowi w pełni funkcjonalny sklep bez ukrytych opłat jak abonamenty lub dodatkowe naliczanie finansowe np. prowizje od sprzedaży.

Oficjalny darmowy moduł systemu przelewów24 do sklepu Presta Shop

 

do pobrania dla sklepu presta:

 

Presta Shop wersja 1.7

DOWNLOAD

presta shop przelewy24.pl mod

 

 

Presta Shop wersja 1.6

DOWNLOAD 

presta shop przelewy24.pl mod

 

 

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy instalacji i konfiguracji płatności  w sklepie Presta Shop zapraszamy !

tel: 888 537 633

e-mail: axp@prodo.pl

 
 

Poniżej specjalny link zakładając konto w Przelewy24.pl otrzymają Państwo niższą prowizję niż standardowa oferowana w przelewach 24 co da oszczędności podczas płatności za towary w sklepie przez przelewy 24

Zarejestruj konto w przelewach przez link:

https://secure.przelewy24.pl/panel/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=136622

a uzyskasz konto konto z obniżoną prowizją na poziomie:

przelewy elektroniczne 1,45%

płatności gotówkowe 1,45%

kart (FDP) 1,45%

https://secure.przelewy24.pl/panel/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=136622

UWAGA: tak niskie wartości obsługi w przelewach zostaną naliczone tylko wtedy na koncie jeżeli konto zostanie zarejestrowane przez powyższy link polecający ! dopiero wtedy na koncie zostaną aktywowane tak niskie prowizje za obsługę.