• PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje. PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

W cenie każdego modułu zawarta jest już instalacja i wdrożenie w sklepie internetowym, klient otrzymuje gotowy zainstalowany plugin w swoim sklepie. Każdy moduł jest objęty darmową aktualizacją bez ograniczeń, a dodatkowo klient otrzymuje 3 miesiące pomocy technicznej. Sklepy internetowe wykonujemy pod klucz a wykonanie obejmuje instalację, konfigurację oraz przygotowanie sklepu, oddajemy klientowi w pełni funkcjonalny sklep bez ukrytych opłat jak abonamenty lub dodatkowe naliczanie finansowe np. prowizje od sprzedaży.

tworzenie sklepów internetowych poznań

Nasze usługi świadczymy od 2005 roku, od samego początku działalności zajmujemy się wykonywaniem stron www klasy biznes, a od około 5 lat poszerzyliśmy nasze działania o wykonywanie sklepów internetowych pod klucz dla klienta.

Mimo że nasza siedziba jest w Poznaniu to nie jest dla nas przeszkodą realizacja projektów dla klientów praktycznie z całej Polski a nawet klientów z zagranicy.

Bardzo dobrą reputację i opinię wśród klientów zdobyliśmy dzięki stosowaniu polityce uczciwych cen, dotrzymywania realizacji oraz pomocy klientowi i wsparciu za darmo również po skończonej realizacji projektu.

SKLEPY INTERNETOWE PrestaShop

POMOC - ROZBUDOWA - NAPRAWA - AKTUALIZACJE 

TWORZENIE SKLEPÓW

zapraszamy do kontaktu:

axp@prodo.pl

tel. 888 537 633

Tworzenie sklepów internetowych PrestaShop przygotowanych pod RODO oraz  Ustawę o handlu internetowym. 15 lat doświadczenia na rynku, zajmujemy się:

- tworzeniem sklepów internetowych,

- rozbudową sklepów,

- poprawkami presta po innych wykonawcach,

- moduły presta shop,

- aktualizacje sklepu presta do nowszych wersji,

- sprawdzanie sklepu prestashop oraz poprawienie ustawień.

-- 
PRODO
Przemysław Mosielski
www.prodo.pl
www.prododesign.pl
www.presta-polskie-wsparcie.pl