• PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje. PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

W cenie każdego modułu zawarta jest już instalacja i wdrożenie w sklepie internetowym, klient otrzymuje gotowy zainstalowany plugin w swoim sklepie. Każdy moduł jest objęty darmową aktualizacją bez ograniczeń, a dodatkowo klient otrzymuje 3 miesiące pomocy technicznej. Sklepy internetowe wykonujemy pod klucz a wykonanie obejmuje instalację, konfigurację oraz przygotowanie sklepu, oddajemy klientowi w pełni funkcjonalny sklep bez ukrytych opłat jak abonamenty lub dodatkowe naliczanie finansowe np. prowizje od sprzedaży.

presta sklepy pomoc rozbudowa aktualizacje tworzenie

SKLEPY INTERNETOWE PrestaShop

POMOC - ROZBUDOWA  NAPRAWA - AKTUALIZACJE 

TWORZENIE SKLEPÓW

zapraszamy do kontaktu:

axp@prodo.pl / tel. 888 537 633

 

Nasze usługi świadczymy od 2005 roku, od samego początku działalności zajmujemy się wykonywaniem stron www klasy biznes, a od około 5 lat poszerzyliśmy nasze działania o wykonywanie sklepów internetowych pod klucz dla klienta.

Mimo że nasza siedziba jest w Poznaniu to nie jest dla nas przeszkodą realizacja projektów dla klientów praktycznie z całej Polski a nawet klientów z zagranicy.

Bardzo dobrą reputację i opinię wśród klientów zdobyliśmy dzięki stosowaniu polityce uczciwych cen, dotrzymywania realizacji oraz pomocy klientowi i wsparciu za darmo również po skończonej realizacji projektu.

 

Tworzenie sklepów internetowych PrestaShop przygotowanych pod RODO oraz  Ustawę o handlu internetowym. 15 lat doświadczenia na rynku, zajmujemy się:

- tworzeniem sklepów internetowych,

- rozbudową sklepów,

- poprawkami presta po innych wykonawcach,

- moduły presta shop,

- aktualizacje sklepu presta do nowszych wersji,

- sprawdzanie sklepu prestashop oraz poprawienie ustawień.

 

-- 
PRODO
Przemysław Mosielski
www.prodo.pl
www.tworzeniesklepu.pl
www.presta-polskie-wsparcie.pl