• PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje. PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

W cenie każdego modułu zawarta jest już instalacja i wdrożenie w sklepie internetowym, klient otrzymuje gotowy zainstalowany plugin w swoim sklepie. Każdy moduł jest objęty darmową aktualizacją bez ograniczeń, a dodatkowo klient otrzymuje 3 miesiące pomocy technicznej. Sklepy internetowe wykonujemy pod klucz a wykonanie obejmuje instalację, konfigurację oraz przygotowanie sklepu, oddajemy klientowi w pełni funkcjonalny sklep bez ukrytych opłat jak abonamenty lub dodatkowe naliczanie finansowe np. prowizje od sprzedaży.

 Presta Shop 1.5, 1.6, 1.7 mapa strony generowanie za darmo bez limitów

Czasami zachodzi potrzeba wygenerowania mapy strony i wysłania do wyszukiwarki google w celu poprawnego zindeksowania lub reindeksowania produktów w sklepie, niestety większość narzędzi dostępnych w internecie ma limity i generuje np spis mapy strony do 500 podstron, poniższym narzędziem wygenerujesz mapę strony lub sklepu internetowego bez limitu podstron danych i całkowicie za darmo.

No to zaczynamy, pierwszy krok to udanie się na stronę:

http://www.check-domains.com/sitemap/index.php

gdzie przygotowujemy mapę XML swojego sklepu internetowego, narzędzie jest proste wpisujemy adres http sklepu klikamy Create Sitemap i czekamy aż odbędzie się pełna analiza sklepu oraz wygenerowanie mapy strony, ustawienia proponuję zostawić domyślne jak są chyba że mamy własne preferencje co i jak ma być wygenerowane.

Po wygenerowaniu pobieramy mapę w formie pliku XML po czym wgrywamy ją na serwer do głównego katalogu naszego sklepu na presta.

Kolejny krok to wysłanie mapy do google w celu weryfikacji tu  z pomocą przyjdą nam narzędzia webmastera google dostępne pod adresem: https://search.google.com/search-console

 wymagane jest założenie konta lub zalogowanie za pomocą posiadanego konta google, po zalogowaniu dodajemy swój sklep przez + Dodaj usługę

 

 

weryfikujemy sklep jako jego właściciele najprostsza forma to pobranie i wgranie przez FTP pliku weryfikacyjnego google

po czym  w zakładce w menu po lewej Mapy witryn dodajemy adres do naszego pliku XML z mapą wgraną przez FTP na serwer sklepu

 

mapa strony presta shop

Po poprawnym zgłoszeniu czekamy na weryfikację, z doświadczenia wiem że takowa trwa maksymalnie do 3 dni roboczych.

 

 

 

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy sklepie Presta Shop zapraszam !

 

Wsparcie Presta Shop

tel: 888 537 633

e-mail: axp@prodo.pl