• PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje. PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

W cenie każdego modułu zawarta jest już instalacja i wdrożenie w sklepie internetowym, klient otrzymuje gotowy zainstalowany plugin w swoim sklepie. Każdy moduł jest objęty darmową aktualizacją bez ograniczeń, a dodatkowo klient otrzymuje 3 miesiące pomocy technicznej. Sklepy internetowe wykonujemy pod klucz a wykonanie obejmuje instalację, konfigurację oraz przygotowanie sklepu, oddajemy klientowi w pełni funkcjonalny sklep bez ukrytych opłat jak abonamenty lub dodatkowe naliczanie finansowe np. prowizje od sprzedaży.

 

 

EDYCJA PODMIAN ZDJĘĆ W SLAIDERZE PRESTA SHOP

Aby zedytować zdjęcia na samej górze w sklepie PrestaShop musimy odszukać po prawej z menu w panelu administracyjnym zakładki Moduły i usługi po czym szukamy modułu homeslider a dokładnie modułu Slider zdjęć na głównej stronie  po wejściu na edycję modułu mamy dostęp do zdjęć w slaiderze na samej górze sklepu, zdjecia możemy kasować, edytować, podmieniać, oraz co ciekawe zamienić ich kolejność.

wskazówka:  zdjęcia do slaidera mają rozmiar: 1180x500 px ale oczywiście możemy tez wgrywać węższe np 1180x400px starając się zachować rozmiar 1180px

 prestashop edycja slaidera

 

 

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy sklepie PrestaShop zapraszamy !

tel: 888 537 633

e-mail: axp@prodo.pl