• PrestaShop Pomoc. Tworzenie sklepów internetowych PrestaShop. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

    Polskie Wsparcie PrestaShop
    Pomoc PrestaShop

PrestaShop POLSKIE WSPARCIE Sklepy internetowe PrestaShop POTRZEBNA POMOC ?

POMOC - ROZBUDOWA - NAPRAWY - AKTUALIZACJE - KONFIGURACJA - TWORZENIE SKLEPÓW

zapraszamy do kontaktu:   axp@prodo.pl / tel. 888 537 633

Presta Shop pomoc wsparcie techniczne

 

Jeżeli potrzebna szybka pomoc w przystępnej cenie zapraszamy do kontaktu. Od wielu lat świadczymy pomoc przy sklepach presta shop nie ma dla nas tajemnic związanych z konfiguracją i ustawieniami sklepu. Wielu zadowolonych i powracających klientów jest naszą renomą. Gwarantujemy stały kontakt z nami od pierwszego zgłoszenia oraz szybką realizację powierzonych zadań nawet do kilku godzin od zgłoszenia (maksymalnie czas realizacji nie przekracza 3 dni roboczych).

 

Przejmujemy również projekty po innych wykonawcach dokańczając wykonanie sklepu poprzez dokonfigurowanie, sprawdzenie oraz wdrożenie poprawek.

 

Świadczymy pomoc w doborze odpowiednich modułów pomocy w ich zakupie oraz instalacji i konfiguracji w sklepie klienta.

 

Rozwiązujemy również problemy z funkcjonowaniem sklepu, naprawami presty oraz wszelkimi pracami pozwalającymi na przywrócenie sprawności sklepu.

 

Można zlecać nam wykonywanie kopii sklepu, instalację wersji językowych oraz zakup i wdrażanie szablonów do presta shop. 

 

Przykładowe ceny pomocy presta zobacz tutaj.

  

Presta Shop pomoc wsparcie techniczne Polska kontakt:

tel: 888 537 633

e-mail: axp@prodo.pl