• PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje. PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

SKLEPY INTERNETOWE PrestaShop POTRZEBNA POMOC ?

POMOC - ROZBUDOWA - NAPRAWY - AKTUALIZACJE - KONFIGURACJA - TWORZENIE SKLEPÓW

zapraszamy do kontaktu:   axp@prodo.pl / tel. 888 537 633

 Niska prowizja Przelewy24.pl

 

Jeżeli interesuje Was znacznie niższa prowizja i opłaty w systemie płatności Przelewy24 mamy świetną propozycję jako współpracujący w Przelewy24 udało nam się wynegocjować w ich programie współpracy znacznie niższą prowizję niż standardowa oferowana w przelewach24 !

 

Jeżeli chcesz uruchomić płatności w swoim sklepie, stronie www, lub inny i uzyskać konto z obniżoną prowizją na poziomie:

przelewy elektroniczne 1,45%

płatności gotówkowe 1,45%

kart (FDP) 1,45%

które są znacznie niższe niż opłaty standardowe za obsługę wystarczy że zarejestrujesz konto w przelewach24 za pomocną poniższego linku:

 

https://secure.przelewy24.pl/panel/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=136622

 

UWAGA: tak niskie wartości obsługi w przelewach zostaną naliczone tylko wtedy na koncie jeżeli konto zostanie zarejestrowane przez powyższy link polecający ! dopiero wtedy na koncie zostaną aktywowane tak niskie prowizje za obsługę.

ALTERNATYWA PŁATNOŚCI TPAY.com

Tpay presta shop niska prowizja płatności internetowe prowizja tylko 1,50% !

 

Prowizja w Tpay to standardowo  1,59 % ale rejestrując konto przez link poniżej otrzymasz specjalne konto z niższą prowizją na poziomie 1,50 % czyli niższa niż standardowo dla innych klientów tpay

link do rejestracji tylko rejestrując się przez poniższy link otrzyma się konto z niską prowizją tylko 1,50%

https://register.tpay.com/?offer=Xdpal

 

opłaty:

Stawka w Tpay: 1,50% + 0,39pln

opłata aktywacyjna konta 10 zł. (jednorazowa bezzwrotna)

4 darmowe wypłaty w miesiącu / każda kolejna możliwa bez ograniczeń ale płatna 2 zł.

 

UWAGA: tak niskie wartości obsługi tpay zostaną naliczone tylko wtedy na koncie jeżeli konto zostanie zarejestrowane przez powyższy link polecający ! dopiero wtedy na koncie zostaną aktywowane tak niskie prowizje za obsługę.

 

DODATKOWY BONUS DARMOWE WDROŻENIE: rejestrując się przez powyższy link w tpay ZA DARMO pomagamy w instalacji płatności w sklepie PrestaShop ! tak bez opłat pomożemy Ci wdrożyć płatności  w sklepie internetowym, po rejestracji skontaktuj się z nami axp@prodo.pl wdrożymy system płatności w Twoim sklepie

(bonus nie obejmuje ewentualnych przyszłych aktualizacji modułu i obejmuje tylko rejestrację w tpay za pomocą powyższego linku)