• PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje. PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

W cenie każdego modułu zawarta jest już instalacja i wdrożenie w sklepie internetowym, klient otrzymuje gotowy zainstalowany plugin w swoim sklepie. Każdy moduł jest objęty darmową aktualizacją bez ograniczeń, a dodatkowo klient otrzymuje 3 miesiące pomocy technicznej. Sklepy internetowe wykonujemy pod klucz a wykonanie obejmuje instalację, konfigurację oraz przygotowanie sklepu, oddajemy klientowi w pełni funkcjonalny sklep bez ukrytych opłat jak abonamenty lub dodatkowe naliczanie finansowe np. prowizje od sprzedaży.

 Niska prowizja Przelewy24.pl

 

Jeżeli interesuje Was znacznie niższa prowizja i opłaty w systemie płatności Przelewy24 mamy świetną propozycję jako współpracujący w Przelewy24 udało nam się wynegocjować w ich programie współpracy znacznie niższą prowizję niż standardowa oferowana w przelewach24 !

 

Jeżeli chcesz uruchomić płatności w swoim sklepie, stronie www, lub inny i uzyskać konto z obniżoną prowizją na poziomie:

przelewy elektroniczne 1,45%

płatności gotówkowe 1,45%

kart (FDP) 1,45%

które są znacznie niższe niż opłaty standardowe za obsługę wystarczy że zarejestrujesz konto w przelewach24 za pomocną poniższego linku:

 

https://secure.przelewy24.pl/panel/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=136622

 

UWAGA: tak niskie wartości obsługi w przelewach zostaną naliczone tylko wtedy na koncie jeżeli konto zostanie zarejestrowane przez powyższy link polecający ! dopiero wtedy na koncie zostaną aktywowane tak niskie prowizje za obsługę.