• PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

    PrestaShop tworzenie sklepów internetowych. Grafika, moduły, wdrożenie, aktualizacje oraz rozbudowa sklepów internetowych.

SKLEPY INTERNETOWE PrestaShop POTRZEBNA POMOC ?

POMOC - ROZBUDOWA - NAPRAWY - AKTUALIZACJE - KONFIGURACJA - TWORZENIE SKLEPÓW

zapraszamy do kontaktu:   axp@prodo.pl / tel. 888 537 633

 Niska prowizja Przelewy24.pl

 

Jeżeli interesuje Was znacznie niższa prowizja i opłaty w systemie płatności Przelewy24 mamy świetną propozycję jako współpracujący w Przelewy24 udało nam się wynegocjować w ich programie współpracy znacznie niższą prowizję niż standardowa oferowana w przelewach24 !

 

Jeżeli chcesz uruchomić płatności w swoim sklepie, stronie www, lub inny i uzyskać konto z obniżoną prowizją na poziomie:

przelewy elektroniczne 1,45%

płatności gotówkowe 1,45%

kart (FDP) 1,45%

które są znacznie niższe niż opłaty standardowe za obsługę wystarczy że zarejestrujesz konto w przelewach24 za pomocną poniższego linku:

 

https://secure.przelewy24.pl/panel/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=136622

 

UWAGA: tak niskie wartości obsługi w przelewach zostaną naliczone tylko wtedy na koncie jeżeli konto zostanie zarejestrowane przez powyższy link polecający ! dopiero wtedy na koncie zostaną aktywowane tak niskie prowizje za obsługę.